Finnmarksløpet

Webshop

Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse
8-spann klasse

Finnmarksløpet 2017 FL1000 (42)    FL500 (62)    FL Junior (14)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
3. Erlend Johannessen    Sølve Norway NOR FL1000 Rookie (1)
5. Nora Själin    Storuman Sweden SWE FL1000 Rookie (1)
6. Sandra Sabine Gollor    Tromsø Germany GER FL500 Rookie (1)
7. Sanja Heikkilä    Reisadalen Norway NOR FL500 Rookie
8. Jonny Mikalsen    Lanes Norway NOR FL500 Rookie (1)
9. Emma Cowell    Langfjordbotn England ENG FL500 Rookie
12. Ingvild Østli Johansen    Råvann, Øverbygd Norway NOR FL500 Rookie (1)
13. Wolfgang Simon-Nilsen    Balsfjord Norway NOR FL500 Veteran (3)
16. Bernhard Schuchert    Sassenberg Germany GER FL1000 Veteran (14)
18. Jana Henychova    Horni Maxow Czech Republic CZE FL1000 Veteran (3)
19. Liv Bjørsvik    Leveld Norway NOR FL500 Veteran (1)
21. Sissel Vollan    Skorgen Norway NOR FL500 Veteran (3)
22. Terje Erik Loftsgård    Sundbolien Norway NOR FL500 Rookie (1)
23. Petter Jahnsen    Tufsingdal Norway NOR FL1000 Veteran (4)
24. Heidi Kristina Walseth    Alta Norway NOR FL500 Rookie (1)
25. Vidar Myklevoll    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
26. Yngve Fagerli    Luksefjell Norway NOR FL1000 Veteran (6)
27. Tommy Theodorsen    Straumsbukta Norway NOR FL500 Veteran (4)
30. Jo Jøldal    Kongsberg Norway NOR FL1000 Veteran (4)
31. Torkil Hansen    Tromsø Norway NOR FL1000 Veteran (2)
32. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1000 Veteran (17)
33. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
34. Marit Beate Kasin    Valdres, Notodden Norway NOR FL1000 Veteran (3)
35. Sigmund Pedersen    Håkøya Norway NOR FL500 Veteran (1)
37. Egil Lønne    Fjellhamar Norway NOR FL500 Rookie
39. Marte Stensland Jørgensen    Porsgrunn Norway NOR FL500 Veteran (2)
40. Jørn Roger Strifeldt    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
41. Merete Neset    Rauland Norway NOR FL500 Veteran (3)
42. Øyvind Jakobsen    Hjerkinn Norway NOR FL500 Veteran (3)
43. Christian Høy Knudsen    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (4)
46. Thomas Rosencrantz    Altajärvi Swiss SWI FL1000 Veteran (11)
47. Katharina Koch-Hartke    Miekojärvi Germany GER FL500 Rookie (1)
50. Ben Voigt    Langfjordbotn Germany GER FL1000 Veteran (5)
51. Hugo Hansen    Nordreisa Norway NOR FL1000 Veteran (2)
52. Mailene Skjølås    Nannestad/Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
53. Arnt Ola Skjerve    Jådåren Norway NOR FL1000 Veteran (8)
55. Mikal Lanes    Vadsø Norway NOR FL500 Veteran (3)
56. Hans Petter Harangen    Lakselv Norway NOR FL500 Rookie
57. Geir Askim    Kongsberg Norway NOR FL500 Rookie (1)
58. Tom Hardy    Tanabru Norway NOR FL500 Veteran (3)
59. Egil Eliassen    Beisfjord Norway NOR FL500 Veteran (4)
60. Herlof Hammari    Øvre Alta Norway NOR FL500 Rookie (1)
61. Espen Sønvisen Bech    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (2)
62. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL500 Rookie
66. Miquel-Angel Martinez    Barcelona Catalonia CAT FL1000 Veteran (11)
67. Juha Hokka    Hannukainen Finland FIN FL1000 Veteran (1)
68. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL500 Rookie
69. Ola Brennodden Sunde    Grimsbu Norway NOR FL1000 Veteran (2)
70. Sven-Erik Gullbekk    Bergvang i Asker Norway NOR FL1000 Rookie (2)
71. Roy-Åge Jensen Ugseth    Elvalandet Norway NOR FL1000 Veteran (6)
72. Alf-Einar Hernes    Eidfjord Norway NOR FL1000 Veteran (4)
73. Kari Thomassen    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (1)
74. Amund Rognes Kokkvoll    Røros Norway NOR FL500 Rookie (1)
76. Leif Herleiksplass    Varangerboten Norway NOR FL1000 Veteran (1)
77. Alexander Schwarz    Inari Finland FIN FL500 Veteran (3)
78. Ronny Wingren    Socklot Finland FIN FL500 Veteran (6)
79. Mikael Jutila    Pedersöre Finland FIN FL1000 Veteran (8)
80. Øystein Bråten    Vinstra Norway NOR FL500 Rookie
81. Lasse Austgarden    Melhus Norway NOR FL1000 Veteran (2)
82. Victor Halvorsen    Alta Norway NOR FL500 Rookie (1)
83. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
85. Ola Martinsen    Langhus Norway NOR FL1000 Rookie
86. Thorvild Dahlen    Lommedalen Norway NOR FL500 Rookie (1)
87. Petter Karlsson    Slussfors Sweden SWE FL1000 Veteran (3)
88. Martin Tae Hwan Tunheim    Alta Norway NOR FL Junior Veteran (2)
89. Hågen Bjørgum    Stjørdal Norway NOR FL500 Rookie
91. Nora Løkeng    Beisfjord Norway NOR FL Junior Rookie (1)
92. Trine Møller    Tromsø Norway NOR FL500 Rookie (1)
93. Kenneth Nilsen    Ski Norway NOR FL1000 Veteran (2)
94. Hendrik Stachnau    Hamburg Germany GER FL1000 Veteran (2)
96. Jo Are Brennodden    Folldal i Lillealaska Norway NOR FL1000 Veteran (5)
101. Karl Engen    Lillehammer Norway NOR FL500 Rookie (1)
102. Anders Lotterud    Lillehammer Norway NOR FL500 Rookie (1)
103. Morten Wiggen    Draksten Norway NOR FL500 Rookie (1)
105. Krister Höök    Tana Norway NOR FL1000 Veteran (5)
106. Kristian Walseth    Alta Norway NOR FL1000 Veteran (6)
108. Maria Hernetkoski    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
109. Hanna Lyrek    Alta Norway NOR FL Junior Veteran (3)
111. Christer Afséer    Sörsjögården Sweden SWE FL1000 Veteran (2)
112. Roman Habásko    Podbořany Czech Republic CZE FL500 Rookie
113. Niklas Rogne    Røros Norway NOR FL1000 Veteran (3)
114. Trine Kristiansen Lyrek    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
115. Kristoffer Halvorsen    Langhus Norway NOR FL1000 Rookie (1)
118. Kenneth Nilsen    Alta Norway NOR FL500 Rookie (1)
119. Silje Holmen Larsen    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (3)
120. Eline Stette Tennfjord    Skodje Norway NOR FL500 Rookie (1)
121. Thomas Wærner    Synnfjell, Torpa Norway NOR FL1000 Veteran (3)
123. Andreas Tømmervik    Asker Norway NOR FL500 Rookie (1)
124. Arne Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL1000 Veteran (20)
126. John Øivind Selmer    Porsgrunn Norway NOR FL500 Veteran (16)
127. Vidar Uglebakken    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
129. Edmond Schoemacher    Poederlee Nederland NED FL500 Veteran (2)
130. Erik Rodesjø    BEITOSTØLEN Norway NOR FL500 Rookie (1)
132. Britt-Johanne Rundhaug    Nordreisa Norway NOR FL500 Veteran (3)
133. Cameron Noonan    Sørøya Scotland SCO FL500 Rookie
137. Christine Karijord    Junkerdal/Bodø Norway NOR FL500 Veteran (2)
138. Mina Skjøthaug Karlstrøm    Langfjordbotn Norway NOR FL Junior Veteran (2)
139. Mia Opsahl    Asker/ Tana Norway NOR FL Junior Rookie (1)
140. Iver Kolstad    Røros Norway NOR FL Junior Rookie (1)
141. Mathias Bergmo    Nordreisa Norway NOR FL Junior Rookie (1)
142. Charlotte Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL500 Veteran (2)
143. Jarle Opheim    Odda Norway NOR FL500 Veteran (2)
144. Lasse Gjerde    Solbergelva Norway NOR FL500 Veteran (4)
145. Harald Tunheim    Alta Norway NOR FL500 Veteran (20)
146. Ronny Grønn    Nord Torpa Norway NOR FL500 Rookie (1)
147. Dag Torulf Olsen    Hammerfest Norway NOR FL1000 Veteran (13)
148. Ronny Frydenlund    Brumunddal Norway NOR FL1000 Veteran (8)
149. Ørnulf Jacobsen    Sørøya Norway NOR FL500 Veteran (4)
152. Lill Monica Frisk    Stjørdal (oppvokst i Alta) Norway NOR FL500 Rookie
153. Ingeborg Killi    Alta Norway NOR FL Junior Veteran (2)
154. Ole Bekkos    Røros Norway NOR FL Junior Veteran (2)
155. Marit Leinan Abrahamsen    ALTA Norway NOR FL Junior Veteran (2)
156. Elin Kjelsberg    Røros Norway NOR FL Junior Rookie (1)
157. Barbara Inauen    Grimsbu Norway NOR FL1000 Rookie
158. Tuva Almås    Stord Norway NOR FL Junior Rookie (1)
159. Jon Sigmundstad    Hjelmeland/Tana Norway NOR FL1000 Veteran (2)
160. Hanna Aunmo Schjølberg    Røros Norway NOR FL Junior Rookie (1)
161. Guro Krempig    Alta Norway NOR FL Junior Veteran (2)

Antall deltakere:  118      (74 veteraner, 44 rookies)

Norway 97
Sweden 3
Germany 5
England 1
Czech Republic 2
Swiss 1
Finland 6
Catalonia 1
Nederland 1
Scotland 1