Reload
FL1000 2015
Starttidspunkt: lørdag 7. mars 12:00
Siste oppdatering: 15. mars 2015
12. desember 07:18
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
111. Sigrid Ekran Norway Lomsjødalen Veteran
112. Jean Philippe Pontier France Moen Gård Veteran
113. Kjell Brennodden Norway GrImsbu Veteran
114. Nina Skramstad Norway Brandbu på Hadeland Veteran
115. Bjørnar Andersen Norway Sørskogbygda Veteran
116. Birgitte Næss Wærner Norway Nord Torpa Veteran
117. Steinar Kristensen Norway Alta/Jotka Veteran
118. Ronny Frydenlund Norway Brumunddal Veteran
119. Ketil Reitan Norway Narjordet ved Røros Veteran
120. Tom Frode Johansen Norway Furuflaten Veteran
121. Yngve Fagerli Norway Luksefjell Veteran
122. May-Conny Johansen Norway Alta Veteran
123. Roy-Åge Jensen Ugseth Norway Elvalandet Rookie
124. Kristian Walseth Norway Alta Veteran
125. Kenneth Nilsen Norway Ski Rookie
126. Jan Vidar Dahle Norway Pasvik Veteran
127. Lars Monsen Norway Østfold Veteran
128. Stein Håvard Fjestad Norway Stange Veteran
129. Roger Fossøy Norway Longyearbyen Rookie
130. Philip Ross Great Britain Edinburgh, Scotland Rookie
131. Petter Karlsson Sweden Slussfors Veteran
132. Jo Jøldal Norway Kongsberg Veteran
133. Marit Beate Kasin Norway Valdres, Notodden Rookie
134. Hugo Hansen Norway Nordreisa Rookie
135. Bernd Helmich Germany Alta Veteran
136. Wolfgang Simon-Nilsen Norway Balsfjord Rookie
137. Arnt Ola Skjerve Norway Jådåren Veteran
138. Magnus Gorter Voie Norway Pasvik/Trønderheimen Veteran
139. Inger-Marie Haaland Norway Fagerheim, Hardangervidda Veteran
140. Petter Jahnsen Norway Tufsingdal Veteran
141. Bernhard Schuchert Germany Sassenberg Veteran
142. Dag Torulf Olsen Norway Hammerfest Veteran
143. Jan Øystein Dervo Norway Nesseby Rookie
144. Harald Tunheim Norway Alta Veteran
145. Per Weddegjerde Norway Sunnmøre Veteran
146. Thomas Rosencrantz Swiss Altajärvi Veteran
147. Juha Hokka Finland Hannukainen Rookie
148. Hendrik Stachnau Germany Hamburg Rookie
149. Ralph Johannessen Norway Dagali Veteran
150. Miquel-Angel Martinez Spain Barcelona Veteran
151. Dag Broch Norway Tana Rookie
152. Marçal Rocias Palau Spain La Molina Rookie
153. Tove Sørensen Norway Tromsø Veteran
154. Mikael Jutila Finland Pedersöre Veteran
155. Magne Storstein Norway Reisadalen Veteran
156. Krister Höök Norway Tana Rookie
157. Jo Are Brennodden Norway Folldal i Lillealaska Veteran